jaknabydleni.cz   |  Průvodce pro všechny, kteří hledají bydlení - aneb Jak si pořídit či změnit bydlení a nepřijít o své peníze


Provozovatel:
JUDr. Tomáš Philippi
IČ: 66257603
Hlinky 92, Brno 60300


mobil: 603948531
mail: ak@t-p.cz
datová schránka: idkgmdm
www.t-p.cz
www.realitni.info
www.jaknabydleni.cz


2020 © Philippi

:: Právní poradenství

.: Vždy vyhledejte odbornou právní pomoc

Veškeré kroky spojené s pořizováním nebo změnou bydlení doporučujeme vždy konzultovat s právníkem, který je v rámci jednání a při přípravě nezbytných právních dokumentů schopen s odbornou péči chránit vaše zájmy a na základě svých zkušeností účinně reagovat na konkrétní specifika vašeho případu.

Takovou konzultací si můžete v řadě případů ušetřit nejen mnoho starostí a bezesných nocí, ale především si tak můžete ochránit vaše peníze, o které je při neodborné realizaci podobných transakcí velmi jednoduché přijít.

Nezapomínejte, že čím dříve si svůj zájem nebo transakci právně ošetříte, tím více jistot a právní ochrany můžete získat.

Pokud právní zajištění zanedbáte na samém počátku (například již při uzavírání zprostředkovatelské smlouvy s realitní kanceláří), může být poté velmi obtížné v dalším průběhu transakce své zájmy dostatečně prosadit a ochránit.

:: Kam se obrátit

Hledáte-li právní pomoc, můžete přímo využít právních služeb advokátní kanceláře, která pro vás připravuje tyto stránky a především se mimo jiné dlouhodobě specializuje na právo nemovitostí a zajišťování realitních transakcí:Advokátní kancelář
JUDr. Tomáš Philippi
sídlo: Hlinky 92, Brno 603 00
mobil: 603948531 | mail: ak@t-p.cz
web: http://www.t-p.cz

💡 Vždy se poraďte s právníkem

Pořízení či změna bydlení je ve většině případů poměrně složitou a právně nikoli zcela jednoduchou záležitostí.

I proto doporučujeme vždy konzultovat veškeré kroky spojené se získáním nebo změnou bydlení s právníkem, který je v rámci jednání a při přípravě nezbytných právních dokumentů schopen s odbornou péči chránit vaše zájmy a na základě svých zkušeností účinně reagovat na konkrétní specifika vašeho případu.

Takovou konzultací si můžete v řadě případů ušetřit nejen mnoho starostí a bezesných nocí, ale především tak můžete ochránit vaše peníze, o které je při neodborné realizaci podobných transakcí velmi jednoduché přijít.

JUDr. Tomáš Philippi | IČ: 66257603 | Hlinky 92, Brno 60300
mobil: 603948531 | mail: ak@t-p.cz | datovka: idkgmdm
www.t-p.cz | www.realitni.info | www.jaknabydleni.cz
2020 © Philippi