hlavicka
:: jaknabydleni.cz ::............................................................Průvodce pro všechny, kteří hledají bydlení - aneb Jak si pořídit či změnit bydlení a nepřijít o své peníze

:: Jak na bydlení

Cílem těchto stránek je poskytnout všem zájemcům základní orientaci v problematice hledání a pořizování bydlení.

.: Poskytnutí základní orientace

Jestliže uvažujete o získání nového či o změně svého stávajícího bydlení, měli byste na našich stránkách nalézt odpovědi na řadu otázek, které by vás ohledně dané problematiky mohly (nebo spíše dokonce měly) zajímat.

Tyto stránky by vám tak měly zprostředkovat základní rady a praktické informace jak získat bydlení, o které byste měli zájem, jak se přitom vyhnout zbytečným problémům nebo omylům, jak při hledání nepodstupovat zbytečná rizika, a především také jak nepřijít o své peníze.

Můžete se zde tedy seznámit s řadou vašich práv a možností a zároveň zde také můžete nalézt upozornění na některé problémy a rizika, s nimiž se při hledání vašeho bydlení můžete setkat.

.: Nespoléhejte jen na univerzální návody

Je samozřejmě potřeba připomenout, že informace uvedené na těchto stránkách nelze považovat za jakákoli právní či závazná doporučení nebo pokyny k realizaci jakýchkoli právních či faktických úkonů, a to bez ohledu na skutečnost, co je o podstatě či povaze těchto informací uvedeno na stránkách www.jaknabydleni.cz.

Tyto tránky jsou určeny pro obecný a stručný přehled problematiky, které se tyto stránky věnují, a v žádném případě tak sami o sobě nemohou sloužit jako jednoznačný či závazný návod k řešení konkrétního problému či právní situace.

Ať se jedná o jakýkoli právní úkon zmíněný na těchto stránkách, zejména pak jakoukoli smlouvu či dohodu, která je zde popisována, nebo která s jejich obsahem souvisí, je potřeba vždy a v každém případě uzavírat i podepisovat takové právní úkony, smlouvy či dohody s pečlivým rozmyslem, se zohledněním vašich osobních požadavků a zejména po jejich konzultaci s právníkem, jenž se zabývá danou problematikou.

.: Vždy konzultujte s právníky

Doporučujeme vždy konzultovat veškeré kroky spojené se získáním nebo změnou bydlení s právníkem, který je v rámci jednání a při přípravě nezbytných právních dokumentů schopen s odbornou péči chránit vaše zájmy a na základě svých zkušeností účinně reagovat na konkrétní specifika vašeho případu.

Takovou konzultací si můžete v řadě případů ušetřit nejen mnoho starostí a bezesných nocí, ale především tak můžete ochránit vaše peníze, o které je při neodborné realizaci podobných transakcí velmi jednoduché přijít.